Anna Górnaś- wychowawca maluchów

Była piękna gwiaździsta noc, gdy rodziła się mała Ania. Mimo trudności i komplikacji jakie ją spotkały, uparcie dążyła do pojawiania się na tym świecie.  Wszystko to działo się 22 kwietna 1993 roku.  W domu czekał już na nią brat, a następny pojawił się cztery lata później.

Tak wiec dorastała wśród chłopaków.. Z nimi łobuzowała, wymyślała różne zabawy, dostarczała wiele emocji rodzicom ;)
Szybko minął jej czas w Szkole Podstawowej, następnie Gimnazjum  i tu zaczęło się podejmowanie już pierwszych życiowych decyzji.  Ciężko było jej się zdecydować na dalszy kierunek kształcenia, nie mając żadnego planu na przyszłość. Zainspirował ją kierunek hotelarstwa, coś zupełnie nowego, ciekawego i tym sposobem wybrała Technikum Hotelarskie. W międzyczasie zdążyła zrobić kilka kursów-Barmana, Baristy i Carvingu. 4 lata nauki szybko minęły, Ukończyła Szkołę średnią z dobrymi wynikami i tytułem Technika hotelarstwa.
Wybór studiów Pedagogika Wczesnoszkolna i Przedszkolna choć niekoniecznie powiązana z Hotelarstwem, było kolejnym wyzwaniem, które sobie stawiała. Świetnie się w tym odnalazła !
Uwielbia dzieci, zabawy z nimi, ta radość, która od nich bije pomaga jej w pokonywaniu różnych trudności, które napotyka na swojej życiowej drodze.  ;)