Przy wigilijnym stole

Magiczny czas, kiedy oczekujemy Narodzin Syna Bożego. W Przedszkolu przygotowania do Świąt trwały dłużej niż jeden dzień. Dekoracje sali wykonane wspólnie z rodzicami, przygotowanie Jasełek przez przedszkolaków oraz uczniów szkoły, Wigilijne potrawy, które znalazły się na naszym stole przy pomocy rodziców. Nasze świętowanie zaczęliśmy od przedstawienia Jasełek, wspólne odśpiewanie kolęd oraz złożyliśmy życzenia wszystkim uczniom, dzieciom oraz nauczycielom. Nadszedł czas, aby wspólnie zasiąść do stołu, wuja Piotr odczytał fragment Ewangelii, następnie razem z Panią dyrektor złożyli życzenia oraz wspólnie z dziećmi dzielili się opłatkiem. Po skosztowaniu każdej potrawy nastał czas na drugą cześć naszego świątecznego dnia. Pojawił się niespodziewany gość-Gwiazdor, który przyniósł wszystkim dzieciom prezent (nawet tym mniej grzecznym J ).
Pani Dyrektor ogłosiła wyniku konkursu na dekorację Sali:
I miejsce- grupa Robaczków i Gwiazd
II miejsce- grupa Krasnali.
Podczas naszego spotkania odbył się drugi konkurs na świąteczną piosenkę-każda z grup miała przedstawić świąteczny utwór, śpiewając, tańcząc –jak kto woli ;)
I miejsce-grupa Krasnali
II miejsce- grupa Gwiazd
III miejsce- grupa Robaczków
Każda z grup otrzymała wspaniałe nagrody ;)
Serdecznie dziękujemy Dyrekcji, nauczycielom, dzieciom, uczniom szkoły, rodzicom za przygotowanie potraw oraz wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania  tego wspaniałego dnia. J ;-)

Kategorie: Magia rzeczywistości · Tagi:

Wpisz swój komentarz